Skip to main content

Pracovná ponuka Poistný matematik/ aktuár s nemeckým alebo anglickým jazykom - Bratislava

Ponúkame ti prácu na pozícii Poistný matematik/ aktuár s nemeckým alebo anglickým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude zodpovednosť za projekty v oblasti životného poistenia, ich tematické a odborné riadenie, ako aj za manažment tímov. Ako Matematik/ aktuár sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Miesto práceBratislava
Základná zložka mzdyMinimálna základná mzda pre danú pozíciu je 1900 € brutto. Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.
Druh pracovného pomeruHlavný pracovný pomer
Živnosť
Jazykové požiadavkyNemecký jazyk (B2)
alebo
Anglický jazyk (B2)

Pracoval/a si ako poistný matematik/aktuár? Ak áno, pridaj sa do nášho tímu.

Čo ti ponúkame

 • zodpovednosť za projekty v oblasti životného poistenia, ich tematické a odborné riadenie, ako aj za manažment tímov
 • vývoj poistno-matematických konceptov spolu s návrhom poistných produktov
 • analýzu a optimalizáciu IT systémov a ich procesov v rámci projektov na zavedenie a migráciu nových produktov a systémov správy životného poistenia. Zaistenie kvality a správnosti matematických hodnôt poistných kmeňov.
 • vyhotovenie zákaznícky špecifických štandardizovaných odborných konceptov a optimálnych scenárov riešení pre vytvorenie, rozšírenie a  integráciu poistno-matematických a administratívno-technických systémov
 • podporu pri organizácii školení a prezentácií

Čo od teba očakávame

 • úspešne ukončené VŠ vzdelanie I. , II. stupňa,  ideálne v oblasti matematiky, aktuárstva, informatiky alebo príbuzných odborov
 • výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícií aktuára alebo poistného matematika
 • skúsenosti s návrhom a implementáciou poistno-technických softvérových produktov, koncepciou a realizáciou matematických testov (vysoká IT afinita)
 • veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku
 • samostatnosť, presnosť, zodpovednosť, flexibilita

Pridaj sa k nám

x
x
x

Prečo u nás

 • V msg life Slovakia získaj viac voľna pre seba, pracuj flexibilne a uži si aj dovolenku navyše pri práci v ITZískaj viac voľna
  Pružná pracovná doba a dovolenka navyše ti umožnia zariadiť si život podľa predstáv.
  Pracuj v msg life Slovakia, kvalitu si ceníme, máme pre teba motivujúci benefitný, odmeňovací a prémiový systém Kvalitu si ceníme
  V msg life máme motivujúci odmeňovací a prémiový systém. Našim kolegom ponúkame rôzne bonusy, ako aj príspevok na individuálne aktivity.
 • Napreduj s nami
  Podporujeme široké možnosti vzdelávania pre tvoj pracovný, ale aj osobný rast. Dáme ti potrebné zručnosti a vedomosti, aby si sa mohol posúvať ďalej. U nás môžeš absolvovať aj kurzy nemeckého a anglického jazyka.
 • S msg life Slovakia fitness benefitmi budeš fit, zrelaxuj sa na masáži či v oddychovej zóneBuď fit a zrelaxuj sa
  V priestoroch firmy ti ponúkame možnosť absolvovať masáž, alebo si môžeš zacvičiť v našom fitku priamo v priestoroch spoločnosti.
  V msg life Slovakia sa budeš baviť na našich skvelých firemných akciáchBav sa s nami
  Môžeš sa tešiť na každoročný Weihnachtsfeier, či Sommerfest s rodinnými príslušníkmi. Okrem toho sa môžeš zúčastniť ďalších firemných akcií, ako motokáry, paintball a rôzne teambuildingy.